2014

Státní pozemkový úřad úspěšně dojednal směnu pozemků, která umožní dořešení dostavby d11

Státní pozemkový úřad podepsal se statkářkou Ludmilou Havránkovou směnnou smlouvu, kterou stát získá do vlastnictví pozemky o celkové výměře více než 18 hektarů a na doplatku rozdílu ceny přibližně 4 miliony korun.

více...

Státní pozemkový úřad zapojuje veřejnost do hlasování o společné zařízení roku -2014

Praha – Během měsíce listopadu má široká veřejnost možnost zapojit se do hlasování v letošním ročníku soutěže Společné zařízení roku.

více...

STÁTNÍ POZEMKOVÝ ÚŘAD PO DOHODĚ S MINISTERSTVEM ZEMĚDĚLSTVÍ NAVÝŠÍ POČET ZAMĚSTNANCŮ

Praha, 23. dubna 2014 – Pověřený ředitel Státního pozemkového úřadu Martin Vrba se dohodl s ministrem zemědělství Marianem Jurečkou na navýšení počtu zaměstnanců Státního pozemkového úřadu o 130 osob.

více...

STÁTNÍ POZEMKOVÝ ÚŘAD PROVEDL REORGANIZACI SVÉ STRUKTURY

Praha, 1. dubna 2014 – V souvislosti s rozšířením povinností a agendy Státního pozemkového úřadu vzniklého sloučením bývalého Pozemkového fondu ČR a Ústředního pozemkového úřadu, mění od 1. dubna 2014 úřad organizační strukturu doprovázenou personálními změnami na jednotlivých úsecích úřadu.

více...

STÁTNÍ POZEMKOVÝ ÚŘAD ÚSPĚŠNĚ POKRAČUJE V POZEMKOVÝCH ÚPRAVÁCH I PŘES MENŠÍ POČET FINANČNÍCH ZDROJŮ

Praha, 16. prosince 2013 – I přes pokles finančních zdrojů na pozemkové úpravy v roce 2013 se Státnímu pozemkovému úřadu podařilo dokončit značné množství rozpracovaných pozemkových úprav a zahájit nové.

více...

Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace