Přeskočit na hlavní obsah Přeskočit na podmenu

SPÚ

Přeskočit na hlavní obsah

Registrace k jednání

Vážení klienti,

vzhledem k přetrvávající epidemiologické situaci, omezení čekacích lhůt a eliminaci kumulace většího počtu osob na jednom místě, jsou od pondělí 17. května spuštěny rezervační formuláře na webu spucr.cz.
Každý klient, který se bude chystat na návštěvu pracoviště našeho úřadu může využít možnosti on-line objednávky vybraného termínu a hodiny schůzky k příslušnému referentovi.

Pro projednání svých záležitostí můžete využít jak fyzické tak i on-line schůzky přes MS Teams z pohodlí svého domova.
Nemusíte vážit třeba i dalekou cestu, abyste projednali to, co potřebujete. Stačí se s příslušným referentem, u kterého máte objednanou schůzku, přes zaslaný odkaz spojit. K tomu vám postačí pouze připojení na internet, nikoli jakékoli stahování aplikace.

Celý systém funguje v rozhraní MS Office a rezervační formuláře jsou pro klienty k dispozici na webových stránkách úřadu v sekci kontakty. Odkaz "Rezervace schůzky na pracovišti" naleznete vždy pod mapou dané Pobočky nebo Krajského pozemkového úřadu, pak stačí zakliknout čeho se jednání týká, vybrat nabízené datum i čas a dovyplnit povinné údaje a zakliknout, zda máte zájem o on-line schůzku či osobní jednání.

Věříme, že tato novinka bude přínosem pro všechny zúčastněné a zároveň pomůže zvýšit bezpečí našich zaměstnanců v této době.

Na základě Usnesení vlády ČR doporučujeme i nadále přednostně využívat elektronické formy komunikace. Zároveň upozorňujeme, že jsou všichni povinni při vstupu do všech budov našich pracovišť nosit respirátory třídy FFP2, KN95, N95 a vyšší (včetně nano roušek).
Pokud jdete na předem domluvenou schůzku, opatřete se tedy těmito ochrannými pomůckami, jinak vás nemůžeme do budov vpustit.
Všechny žádáme o striktní dodržování stanovených pravidel.

Děkujeme za pochopení.

SPÚ