Přeskočit na hlavní obsah Přeskočit na podmenu

SPÚ

Přeskočit na hlavní obsah

59. ročník konference Den malých obcí

Státní pozemkový úřad (SPÚ) opět nemohl chybět na letošním 59. ročníku Dnů malých obcí (DMO), kde se sešly stovky starostů, představitelů veřejné správy a odborníků, aby diskutovali o aktuálních tématech souvisejících s obcemi a jejich rozvojem. Událost proběhla ve dvou vlnách v Praze v O2 Universu a na Výstavišti Flora Olomouc, a obě lokality zaznamenaly velký zájem návštěvníků.

Účastníci měli možnost poslechnout si řadu přednášek, které pokrývaly široké spektrum témat, od nových dotačních příležitostí představených Ministerstvem pro místní rozvoj, přes hospodaření obcí, až po změny v odměňování členů zastupitelstev, které vysvětlilo Ministerstvo vnitra. 

František Pavlík na 59. DMO v Praze

SPÚ opět prezentoval svou činnost v aktuálních číslech a poukázal na to, co nás v nejbližších měsících čeká. Přednášek se v Praze chopil Ing. František Pavlík, Ph.D., ředitel odboru půdní služby a v Olomouci JUDr. Roman Brnčal, LL.M., ředitel krajského olomouckého pracoviště. 

Roman Brnčal na 59. DMO v Olomouci

Prezentace obou kolegů, ale i ostatních přednášejících jsou k dispozici na webových stránkách DMO: DMO - Prezentace ke stažení (59. DMO) (denmalychobci.cz)

S laskavým svolením organizátorů sdílíme i fotogalerii z obou akcí: DMO - Fotogalerie 59. konference DMO (denmalychobci.cz)

Těšíme se na viděnou v rámci podzimní série na 60. ročníku konference Den malých obcí.