Volná pracovní místa

Odborný referent, Pobočka Český Krumlov

Státní pozemkový úřad přijme zaměstnance na pozici odborný referent, Pobočka Český Krumlov.

více...

Administrativní a spisový pracovník, Krajský pozemkový úřad pro Ústecký kraj

Státní pozemkový úřad přijme zaměstnance na pozici administrativní a spisový pracovník, Krajský pozemkový úřad pro Ústecký kraj.

více...

Odborný referent Oddělení účetnictví, Odbor ekonomický

Státní pozemkový úřad přijme zaměstnance na pozici odborný referent Oddělení účetnictví, Odbor ekonomický.

více...

Odborný referent Oddělení správy majetku státu, Krajský pozemkový úřad pro Jihočeský kraj

Státní pozemkový úřad přijme zaměstnance na pozici odborný referent Oddělení správy majetku státu, Krajský pozemkový úřad pro Jihočeský kraj.

více...

Odborný referent Oddělení správy majetku státu, Krajský pozemkový úřad pro Moravskoslezský kraj

Státní pozemkový úřad přijme zaměstnance na pozici odborný referent Oddělení správy majetku státu, Krajský pozemkový úřad pro Moravskoslezský kraj.

více...

Oznámení o vyhlášení výběrového řízení na služební místo odborný rada Oddělení pozemkových úprav, Krajský pozemkový úřad pro Liberecký kraj

Ústřední ředitel Státního pozemkového úřadu, jako služební orgán příslušný podle § 10 odst. 1 písm. f) zákona č. 234/2014 Sb., o státní službě (dále jen „zákon“), vyhlašuje výběrové řízení na služební místo odborný rada Oddělení pozemkových úprav, Krajský pozemkový úřad pro Liberecký kraj.

více...

Oznámení o vyhlášení výběrového řízení na služební místo odborný rada Oddělení administrace ICT a infrastruktury, Odbor ICT

Ústřední ředitel Státního pozemkového úřadu, jako služební orgán příslušný podle § 10 odst. 1 písm. f) zákona č. 234/2014 Sb., o státní službě (dále jen „zákon“), vyhlašuje výběrové řízení na služební místo odborný rada Oddělení administrace ICT a infrastruktury, Odbor ICT.

více...

Oznámení o vyhlášení výběrového řízení na služební místo rada/odborný rada Oddělení převodu majetku státu, Krajský pozemkový úřad pro Královéhradecký kraj

Ústřední ředitel Státního pozemkového úřadu, jako služební orgán příslušný podle § 10 odst. 1 písm. f) zákona č. 234/2014 Sb., o státní službě (dále jen „zákon“), vyhlašuje výběrové řízení na služební místo rada/odborný rada Oddělení převodu majetku státu, Krajský pozemkový úřad pro Královéhradecký kraj.

více...

Oznámení o vyhlášení výběrového řízení na služební místo rada/odborný rada Oddělení správy majetku státu, Krajský pozemkový úřad pro Královéhradecký kraj

Ústřední ředitel Státního pozemkového úřadu, jako služební orgán příslušný podle § 10 odst. 1 písm. f) zákona č. 234/2014 Sb., o státní službě (dále jen „zákon“), vyhlašuje výběrové řízení na služební místo rada/odborný rada Oddělení správy majetku státu, Krajský pozemkový úřad pro Královéhradecký kraj.

více...

Oznámení o vyhlášení výběrového řízení na služební místo odborný rada Oddělení tvorby cen a verifikace, Odbor správy majetku státu

Ústřední ředitel Státního pozemkového úřadu, jako služební orgán příslušný podle § 10 odst. 1 písm. f) zákona č. 234/2014 Sb., o státní službě (dále jen „zákon“), vyhlašuje výběrové řízení na služební místo odborný rada Oddělení tvorby cen a verifikace, Odbor správy majetku státu.

více...

| 1 | 2
Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace