Kontakty OVHS

 

Odbor vodohospodářských staveb – telefonní kontakty a místo pracoviště k 1. 3. 2019
jméno funkce místo pracoviště  mobil E-MAIL
Rybka Milan, Ing. ředitel odboru vodohospodářských staveb Praha 606 644 862 m.rybka@spucr.cz 
Benešová Kristýna asistentka ředitele odboru Praha 729 922 244 k.benesova@spucr.cz 
Kašpírková Michaela, Ing. vedoucí oddělení metodiky VHS,zástupce ředitele odboru  Praha 724 726 573 m.kaspirkova@spucr.cz
Schmidtmayer Jan, Ing. správa melioračních staveb, majetková agenda České Budějovice 601 560 309 j.schmidtmayer@spucr.cz 
Vilím Pavel, Ing. správa melioračních staveb, majetková agenda Praha 729 922 411 p.vilim@spucr.cz 
Novotná Blanka správa melioračních staveb, zajišťování akcí, veřejné zakázky Praha 729 922 533 b.novotna@spucr.cz
Dočkal Jaroslav, Ing. vedoucí oddělení VHS Brno Brno 724 614 035 j.dockal@spucr.cz
Kuchovská Dagmar, Ing. správa melioračních staveb Brno 602 462 060 d.kuchovska@spucr.cz
Hrnčíř Rudolf, Ing. správa melioračních staveb - terénní pracovník Brno 727 956 485 r.hrncir@spucr.cz
Krojer Peter, DiS. správa melioračních staveb - terénní pracovník Brno 606 673 758 p.krojer@spucr.cz
Matoušek Petr, Ing. správa melioračních staveb - terénní pracovník Brno 770 177 081 p.matousek@spucr.cz
Říčař Miroslav, Bc. správa melioračních staveb - terénní pracovník Prostějov 724 614 032 m.ricar@spucr.cz
Šťastný Zdenek správa melioračních staveb - terénní pracovník Prostějov 607 503 194 z.stastny@spucr.cz
Tyl Martin, Bc. správa melioračních staveb - terénní pracovník Prostějov 601 592 032 m.tyl@spucr.cz  
Vrba Tomáš, Bc. správa melioračních staveb - terénní pracovník Prostějov 725 848 783 t.vrba@spucr.cz 
Tomášková Petra, Mgr. vedoucí oddělení VHS České Budějovice České Budějovice 601 592 038 p.tomaskova@spucr.cz
Štěpán Vladimír, Ing. správa melioračních staveb České Budějovice 602 443 670 v.stepan@spucr.cz 
Rousková Renata správa melioračních staveb, zajišťování akcí České Budějovice 723 983 166 r.rouskova@spucr.cz
Bílek Karel, Ing. správa melioračních staveb - terénní pracovník Plzeň 607 893 100 k.bilek@spucr.cz
Dubský Václav, Ing. správa melioračních staveb - terénní pracovník Plzeň 723 647 450 v.dubsky@spucr.cz
Pejzlová Markéta, Ing. správa melioračních staveb - terénní pracovník Plzeň 604 818 526 m.pejzlova@spucr.cz 
Janeček Karel, Bc. správa melioračních staveb - terénní pracovník Jindřichův Hradec 724 614 054 k.janecek@spucr.cz
Kasal Jan, Ing. správa melioračních staveb - terénní pracovník Praha 724 614 050 j.kasal@spucr.cz
Zeman Jan, Ing. správa melioračních staveb - terénní pracovník Tábor 606 427 868 j.zeman@spucr.cz
Purkrábek Tomáš, Ing. vedoucí oddělení VHS Hradec Králové Hradec Králové 606 608 835 t.purkrabek@spucr.cz
Hančáková Zuzana, Ing. správa melioračních staveb Hradec Králové 702 090 717 z.hancakova@spucr.cz 
Heroldová Melánie správa melioračních staveb, zajišťování akcí Hradec Králové 724 614 006 m.heroldova@spucr.cz
Matouš Adam, Ing. správa melioračních staveb - terénní pracovník Hradec Králové 727 956 381 a.matous@spucr.cz
Vachek Roman, Bc. správa melioračních staveb - terénní pracovník Hradec Králové 770 177 080 r.vachek@spucr.cz
Křivská Jana, Ing. správa melioračních staveb - terénní pracovník Jičín 606 041 140 j.krivska@spucr.cz
Holcová Miroslava, Ing. správa melioračních staveb - terénní pracovník Jičín 606 041 143 m.holcova@spucr.cz
Hollmann Luboš správa melioračních staveb - terénní pracovník Pardubice 607 500 423 l.hollmann@spucr.cz
Kubant Josef, Ing. správa melioračních staveb - terénní pracovník Pardubice 602 433 347 j.kubant@spucr.cz

Přečteno: 14400x

Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace