Přeskočit na hlavní obsah Přeskočit na podmenu

Kontakty OPS

Odbor půdní služby - telefonní kontakty a místo pracoviště k 9. 7. 2018

jméno

funkce

místo pracoviště

mobil

E-MAIL

Ing. František Pavlík, Ph.D.

ředitel Odboru půdní služby

Praha

725 472 323

f.pavlik@spucr.cz

Jarmila Olšová

asistentka ředitele odboru

Praha

602 372 103

j.olsova@spucr.cz

Ing. Miroslav Poruba

vedoucí Oddělení půdní služby Praha, zástupce ředitele Odboru půdní služby

Praha                    

721 962 547

m.poruba@spucr.cz

Ing. Petr Bezuško

průzkumný pracovník

Praha

725 385 785

p.bezusko@spucr.cz

Ing. Lenka Jelenová

průzkumný pracovník

Praha

731 491 725

l.jelenova@spucr.cz

Ing. Tomáš Sedmidubský, Ph.D. MIM

průzkumný pracovník

Praha

721 079 387

t.sedmidubsky@spucr.cz

Ing. Ivan Žigmund

průzkumný pracovník

Praha

721 962 555

i.zigmund@spucr.cz

Ing. Radim Czelis

vedoucí Oddělení půdní služby Brno

Brno

721 962 514

r.czelis@spucr.cz

Mgr. Martin Blecha, Ph.D.

průzkumný pracovník

Brno

725 397 255

m.blecha@spucr.cz

Růžena Koutná

průzkumný pracovník

Brno

732 979 127

r.koutna@spucr.cz

Ing. Josef Kučera

průzkumný pracovník

Brno

721 962 461

j.kucera1@spucr.cz

Ing. Jiří Novotný

průzkumný pracovník

Brno

733 687 241

j.novotny3@spucr.cz

Ing. Jiří Obršlík, PhD.

průzkumný pracovník

Brno

725 397 254

j.obrslik@spucr.cz

Ing. Miloslav Pacola

průzkumný pracovník

Brno

721 962 480

m.pacola@spucr.cz  

Ing. Michal Vachek

průzkumný pracovník

Hodonín

721 962 443

m.vachek@spucr.cz

Ing. Miroslav Soukup

vedoucí Oddělení půdní služby České Budějovice

České Budějovice

725 102 473

m.soukup@spucr.cz

Ing. Jana Dvořáková

průzkumný pracovník

České Budějovice

702 126 658

j.dvorakova2@spucr.cz

Ing. Jiří Frána

průzkumný pracovník

České Budějovice

721 472 493

j.frana@spucr.cz

Ing. Vladimír Pešl

průzkumný pracovník

Prachatice

725 852 619

v.pesl@spucr.cz

Ing. Vojtěch Plát

průzkumný pracovník

České Budějovice

601 592 035

v.plat@spucr.cz

Bc. Daniel Sobol

průzkumný pracovník

České Budějovice

723 531 875

d.sobol@spucr.cz

Ing. Ladislav Pátek

průzkumný pracovník

České Budějovice

777 794 894

l.patek@spucr.cz

Aleš Sekanina

Vedoucí Oddělení správy dat

Brno

606 457 399

a.sekanina@spucr.cz
Ing. Izabela Černá bonitace půdy Brno 720 483 993 i.cerna@spucr.cz
Soňa Homoláčová bonitace půdy Brno 721 123 889 homolacovas@spucr.cz
Ing. Jakub Pokorný bonitace půdy Brno 727 956 809 j.pokorny1@spucr.cz

 

Přečteno: 1328x

Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace