Přeskočit na hlavní obsah Přeskočit na podmenu

SPU

Veřejné zakázky

1. ledna 2013 vznikl Státní pozemkový úřad (SPÚ), který je zřízen zákonem č. 503/2012 Sb., o Státním pozemkovém úřadu. Nový úřad spojil agendy vykonávané Pozemkovým fondem ČR a pozemkovými úřady.

Informace a dokumenty veřejných zakázek SPÚ jsou zveřejňovány na profilech zadavatele Státního pozemkového úřadu: Elektronický nástroj E-ZAK nebo Elektronický nástroj NEN

SPÚ usiluje o integraci sociálních a environmentálních principů udržitelnosti do svých běžných postupů, jimiž se řídí zadávání veřejných zakázek. Našim cílem je uplatňovat při plnění vhodných veřejných zakázek ekologicky šetrné metody, podporovat sociální podniky, podporovat praxi a zajištění důstojných pracovních podmínek.

Veřejné zakázky zahájeny do 31.12.2012 Pozemkovým fondem jsou do jejich ukončení nadále umístněny na profilu zadavatele (Pozemkového fondu).

Veřejné zakázky zahájeny do 31.12.2012 pozemkovými úřady jsou do jejich ukončenínadále umístněny na profilu zadavatele (Ministerstvo zemědělství – Sekce ústřední pozemkový úřad).

Přečteno: 190173x

Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace