Přeskočit na hlavní obsah Přeskočit na podmenu

SPU

Veřejné zakázky


Informace a dokumenty veřejných zakázek SPÚ jsou zveřejňovány na profilech zadavatele Státního pozemkového úřadu: Elektronický nástroj E-ZAK nebo Elektronický nástroj NEN


SPÚ usiluje o integraci sociálních a environmentálních principů udržitelnosti do svých běžných postupů, jimiž se řídí zadávání veřejných zakázek. Našim cílem je uplatňovat při plnění vhodných veřejných zakázek ekologicky šetrné metody, podporovat sociální podniky, podporovat praxi a zajištění důstojných pracovních podmínek.

Dlouhodobě transparentní zadávání a hospodárné chování Státního pozemkového úřadu v oblasti veřejných zakázek ocenili ekonomové z Univerzity Karlovy, kteří na webu zindex.cz poměřují všechny veřejné zakázky vždy za poslední tři předcházející roky a ve spolupráci se sdružením Econlab vyhlašují Neplejtváka roku. V roce 2019 si hlavní ocenění - sochu Neplejtváka odnesl ústřední ředitel SPÚ Martin Vrba. 

banner_neplejtvak_web.png

Veřejné zakázky zahájeny do 31.12.2012 Pozemkovým fondem jsou do jejich ukončení nadále umístněny na profilu zadavatele (Pozemkového fondu).

Veřejné zakázky zahájeny do 31.12.2012 pozemkovými úřady jsou do jejich ukončenínadále umístněny na profilu zadavatele (Ministerstvo zemědělství – Sekce ústřední pozemkový úřad).

Přečteno: 207329x

Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace