Přeskočit na hlavní obsah Přeskočit na podmenu

SPÚ

Přeskočit na hlavní obsah

Pozvánka na jubilejní 60. Den malých obcí v Olomouci a Praze

Státní pozemkový úřad (SPÚ) z pozice vystavovatele zve na jubilejní 60. ročník konference Den malých obcí (DMO), která se bude konat na podzim letošního roku. Tato oblíbená akce, která pravidelně přitahuje stovky starostů a představitelů veřejné správy, se uskuteční ve dvou vlnách. První část proběhne 31. října na Výstavišti Flora Olomouc, a druhá část pak 5. listopadu v pražském O2 Universu.

Státní pozemkový úřad (SPÚ) nebude na této významné akci chybět. Na 59. ročníku DMO, který proběhl letos na jaře, jsme prezentovali svou činnost a aktuální čísla, a zároveň jsme poukázali na plánované aktivity v nejbližších měsících. V Praze se přednášek chopil Ing. František Pavlík, Ph.D., ředitel odboru půdní služby, a v Olomouci JUDr. Roman Brnčal, LL.M., ředitel krajského olomouckého pracoviště. Jejich prezentace, stejně jako prezentace ostatních přednášejících, jsou k dispozici na webových stránkách DMO.

Program konference bude opět nabitý novinkami a aktuálními informacemi z oblasti veřejné správy. Na DMO dorazí zástupci ministerstev, krajů, Svazu měst a obcí, či Sdružení místních samospráv, aby se podělili o své znalosti a zkušenosti. Účastníci budou mít možnost vyslechnout si řadu přednášek pokrývajících široké spektrum témat.

Termíny a místa konání:

  • 31. října 2024 – Výstaviště Flora Olomouc
  • 5. listopadu 2024 – O2 Universum Praha

Na našem stánku budete mít možnost se informovat o možnostech pachtu státní zemědělské půdy, procesu scelování pozemků a mnoha dalších tématech spojených s činností SPÚ. Kromě toho jsme pro vás připravili interaktivní soutěž.

Přijďte si s námi popovídat, získat užitečné informace a strávit příjemný čas v prostředí plném novinek a inspirace pro vaše obecní projekty.

Těšíme se na vaši návštěvu a věříme, že jubilejní 60. ročník konference Den malých obcí bude pro všechny zúčastněné přínosným a obohacujícím zážitkem.

Registrace zde