Volná pracovní místa

Odborný referent oddělení restitucí, Krajský pozemkový úřad pro Středočeský kraj a hl. m. Praha

Státní pozemkový úřad přijme zaměstnance na pozici odborný referent oddělení restitucí, Krajský pozemkový úřad pro Středočeský kraj a hl. m. Praha.

více...

Referent/referentka oddělení personální a platové, odbor personální

Státní pozemkový úřad přijme zaměstnance na pozici referent/referentka oddělení personální a platové, odbor personální.

více...

Oznámení o vyhlášení výběrového řízení na služební místo odborný rada oddělení bezpečnosti

Ústřední ředitelka Státního pozemkového úřadu, jako služební orgán příslušný podle § 10 odst. 1 písm. f) zákona č. 234/2014 Sb., o státní službě (dále jen „zákon“), vyhlašuje výběrové řízení na služební místo odborný rada oddělení bezpečnosti.

více...

Oznámení o vyhlášení výběrového řízení na služební místo vrchní referent/rada oddělení personálního a platového, odbor personální

Ústřední ředitelka Státního pozemkového úřadu, jako služební orgán příslušný podle § 10 odst. 1 písm. f) zákona č. 234/2014 Sb., o státní službě (dále jen „zákon“), vyhlašuje výběrové řízení na služební místo vrchní referent/rada oddělení personálního a platového, odbor personální.

více...

Oznámení o vyhlášení výběrového řízení na služební místo vedoucí oddělení pozemkových úprav, Krajský pozemkový úřad pro Ústecký kraj

Ústřední ředitelka Státního pozemkového úřadu, jako služební orgán příslušný podle § 10 odst. 1 písm. f) zákona č. 234/2014 Sb., o státní službě (dále jen „zákon“), vyhlašuje výběrové řízení na služební místo vedoucí oddělení pozemkových úprav, Krajský pozemkový úřad pro Ústecký kraj.

více...

Oznámení o vyhlášení výběrového řízení na služební místo vrchní referent/rada oddělení správy majetku státu, Krajský pozemkový úřad pro Plzeňský kraj

Ústřední ředitelka Státního pozemkového úřadu, jako služební orgán příslušný podle § 10 odst. 1 písm. f) zákona č. 234/2014 Sb., o státní službě (dále jen „zákon“), vyhlašuje výběrové řízení na služební místo vrchní referent/rada oddělení správy majetku státu, Krajský pozemkový úřad pro Plzeňský kraj.

více...

Oznámení o vyhlášení výběrového řízení na služební místo odborný rada oddělení tvorby cen a verifikace

Ústřední ředitelka Státního pozemkového úřadu, jako služební orgán příslušný podle § 10 odst. 1 písm. f) zákona č. 234/2014 Sb., o státní službě (dále jen „zákon“), vyhlašuje výběrové řízení na služební místo odborný rada oddělení tvorby cen a verifikace.

více...

Samostatný odborný referent, Pobočka Olomouc

Státní pozemkový úřad přijme zaměstnance na pozici samostatný odborný referent, Pobočka Olomouc.

více...

Samostatný odborný referent, Pobočka Příbram

Státní pozemkový úřad přijme zaměstnance na pozici samostatný odborný referent, Pobočka Příbram.

více...

Odborný referent, Pobočka Rakovník

Státní pozemkový úřad přijme zaměstnance na pozici odborný referent, Pobočka Rakovník.

více...

| 1 | 2
Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace