Přeskočit na hlavní obsah Přeskočit na podmenu

SPÚ

Přeskočit na hlavní obsah

Výtěžek Charitativní snídaně pro Hanku Kerlikovou a její dceru Majdu dosáhl bezmála 40 tisíc korun

Praha, 3. 12. 2019 - Na dnešní den připadá největší mezinárodní den dárcovství - Giving Tuesday. Naše kolegyně uspořádaly v budově ústředí Charitativní snídani pro Hanku Kerlikovou a její dceru Magdalenku.
Hanka je bývalá zaměstnankyně Pobočky Chomutov a především je to statečná ženská, se kterou se osud nemazlí. To nejmenší, co jsme mohli pro holky udělat, je darovat jim malý pocit klidu a bezpečí. Péče o Magdalenku je náročná psychicky, pomůcky, které potřebuje, jsou zase náročné po finanční stránce.
 
Dnešní den jsme začali s dobrým pocitem a ještě něčím dobrým na talíři. A to je prostě fajn, nemyslíte?  Hanko a Majdo, děkujeme za krásné ráno!
 
V Praze charitativní snídaně vynesla 21 000 korun, v Chomutově 2 900 korun, v Karlových Varech 4 300 korun a ve Zlíně 3000 korun. Další sbírka se konala také v KPÚ pro Útecký kraj, kde kolegové vybrali na místě 5 300 korun a dalších 1 700 vložili jednotlivě přímo na transparentní účet. Celkem zaměstnanci SPÚ přispěli Hance a Majdě částkou 38 200 korun. 
 
Poděkování patří všem, kdo se podíleli jak na náročné přípravě dnešní báječné snídaně, tak na její konzumaci. Byli jste všichni báječní a výsledek tomu zcela odpovídá.
 
Výtěžek sbírky putuje na Hanky transparentní účet 2701298101/2010.