Přeskočit na hlavní obsah Přeskočit na podmenu

SPU

Státní pozemkový úřad bude od 17. března 2020 fungovat v nouzovém režimu

V návaznosti na vládní opatření k prevenci šíření onemocnění COVID-19 jsme nuceni přistoupit na všech našich pracovištích od úterý 17. března 2020 na nouzový režim. Současně žádáme, abyste při ohlášeném vstupu do budov SPÚ vždy měli zakrytý nos a ústa.

Pracovníci všech pracovišť SPÚ vás obslouží pouze v neodkladné záležitosti a pouze na základě předem sjednané schůzky.

Na základě Usnesení vlády ČR jsou všichni povinni na veřejnosti nosit roušku, platí to i při vstupu do všech budov našich pracovišť! Použijte vždy ochranu úst a nosu – roušku, respirátor, šátek, případně šálu. Pokud jdete na předem domluvenou schůzku, opatřete se tedy těmito ochrannými pomůckami, jinak vás nemůžeme do budov vpustit. Všechny žádáme o striktní dodržování stanovených pravidel.

rouška_banner.png

Úřední hodiny podatelen jsou stanoveny na pondělí a středu od 9 do 12 hodin, ovšem i návštěvu podatelny je nutné oznámit telefonicky předem a domluvit si konkrétní čas vašeho příchodu!

Jen tak zajistíme nekumulování více osob na našich pracovištích a ochráníme zdraví vaše i našich pracovníků.

Veškeré elektronicky zaslané podněty budou pracovníci KPÚ a poboček zpracovávat, proto prosíme, vyřizujte maximum záležitostí online!

Kontakty na všechna pracoviště SPÚ naleznete zde. Kontaktovat je můžete v pondělí a ve středu od 8 do 16 hodin a v úterý a ve čtvrtek od 8 do 15 hodin.

Nabídka pozemků pro oprávněné osoby dle zákona č. 229/1991 Sb. vyhlášená dne 6. března 2020 zůstává v platnosti. Podání žádosti doporučujeme provést elektronickou formou e-mailem nebo datovou schránkou tak, jak je uvedeno v textové části nabídky. V případě podání nabídky prostřednictvím podatelny, je nutné ohlásit termín osobní návštěvy příslušné pobočky předem. V případě, že by došlo k výpadku poštovních služeb, bude SPÚ akceptovat i žádosti, které nebudou doručeny ve stanovené lhůtě, avšak ihned po obnovení poštovních služeb.

Současně pozastavujeme veškerá konání úvodních a závěrečných jednání k pozemkovým úpravám.

Opatření platí do odvolání, o dalším postupu vás budeme informovat dle aktuálního stavu.

Děkujeme za pochopení.

nouzový režim.png

Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace