Státní pozemkový úřad na agrosalonu Země živitelka

Ve dnech 24. až 29. srpna 2017 se Státní pozemkový úřad prezentuje na mezinárodním agrosalonu Země živitelka v Českých Budějovicích.

 

Návštěvníci se mohou seznámit s činností úřadu zejména v oblasti pozemkových úprav. V jejich rámci se mimo jiné realizují zařízení proti negativním dopadům klimatických změn, zejména sucha a povodní, a další přírodě blízká opatření, která jsou v souladu s vládou schválenou koncepcí boje proti suchu.   

Účast na agrosalonu je pro nás každoroční příležitostí, jak veřejnosti a zejména zemědělcům prezentovat naši práci. V souvislosti s klimatickými změnami hledáme stále nové možnosti a řešení, které by zemědělcům pomohly v boji se stále se stupňujícím suchem,“ řekla ústřední ředitelka SPÚ Svatava Maradová.

Země živitelka je největší a nejvýznamnější agrosalon svého typu zaměřující se na zemědělský sektor napříč všemi jeho obory v České republice a na Slovensku. Letos se veletrhu účastní 547 vystavovatelů z 22 zemí. Stánek SPÚ se nachází u vstupu do pavilonu T1 vedle stánku Ministerstva zemědělství.  

 

F24A2016.jpg

 

F24A1984.jpg

Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace